Om oss

 

Medlemskap

Regioner

Företagspartners

Press


 Ledning

Hanna Brogren

Visa Cecilia Schön Janssons profil på LinkedinHanna Brogren
Generalsekreterare och vd
Tfn: 070-303 30 42
hanna.brogren@svkom.se


 Medlem

foto på Cecilia Loryd

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInCecilia Loryd
Medlemsansvarig
Medlemsfrågor
Tfn: 076-139 57 45
cecilia.loryd@svkom.se

Foto på Elisabeth Thörnsten

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInElisabeth Thörnsten
Regionsansvarig
Tfn: 070-834 66 30
elisabeth.thornsten@svkom.se

 

foto på Lovisa Ternby

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInLovisa Ternby
Regionsansvarig (studieledig)


 Utbildning

Foto på Memo HusseinView Nilla Peterson's LinkedIn profileMemo Hussein  
Utbildningschef
Tfn: 072–252 80 73
memo.hussein@svkom.se
Foto på Gisela Holmer Prebensen

Gisela Holmer Prebensen
Utbildningskoordinator
Kurser och Communication Executives Program
Tfn: 072-206 33 01
gisela.holmer@svkom.se

 

Foto på Nilla PetersonView Nilla Peterson's LinkedIn profileNilla Peterson  
Utvecklingschef
Ledarskaps- och uppdragsutbildningar
Tfn: 070-555 75 50
nilla.peterson@svkom.se

 Kommunikation & Marknad

Foto på Hampus Zethelius

Visa Hampus Zethelius profil på LinkedInHampus Zethelius
Kommunikationsansvarig
Tfn: 073-444 41 71
hampus.zethelius@svkom.se

Foto på Hanna Öster

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileHanna Öster
Marknadskommunikatör
Tfn: 073-343 41 36
hanna.oster@svkom.se

 

Foto på Jakob Fleberg

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileJakob Fleberg
Redaktör
Tfn: 073-508 69 90
jakob.fleberg@svkom.se


 Administration

Foto på Ulrika Fredén

Visa Ulrika Fredéns profil på LinkedInUlrika Fredén
Administrativt ansvarig
Kontorsansvarig
Tfn: 072-329 02 00
ulrika.freden@svkom.se

Felicia Westedotter

Felicia Westesdotter
Ekonomiassistent/Administratör
Ekonomifrågor
Tfn: 076-046 74 44
felicia.westesdotter@svkom.se

 

    Foto: Kristofer Samuelsson 

Regionkoordinatorer
Ansvariga för eventverksamheten lokalt

Ann Jönsson Lindström
Region Södra
Malmö, Lund och Helsingborg
Tfn: 073-3976484
ann.jonsson@svkom.se

Astrid Boisen 
Region Västra 
Göteborg
Tfn: 0707-256921
astrid.boisen@svkom.se

Carl-Johan Helgesson
Region Västra  
Jönköping
Tfn: 0733-34 25 95
carl-johan.helgesson@svkom.se

Elisabeth Thörnsten 
Region Stockholm
Stockholm
elisabeth.thornsten@svkom.se 

Ingela Hjulfors Berg
Region Norra 
Umeå
Tfn: 070-231 93 22
ingela.hjulfors.berg@svkom.se

Sara Engström
Region Uppland
Uppsala
Tfn: 070 314 97 17
sara@saraengstrom.com

Elisabeth Thörnsten
Region Östra 
Norrköping och Linköping
elisabeth.thornsten@svkom.se 

Sanna Rosell
Region Mellersta 
Örebro
Tfn: 0720-840722
sanna.rosell@svkom.se

 


Sveriges Kommunikatörer
Sveavägen 31
111 34 Stockholm

Facebook: Facebook.com/sverigeskommunikatorer 
Twitter: Twitter/skommunikatorer
LinkedIn: Sveriges Kommunikatörer

 

Här hittar du Sveriges Kommunikatörer

loader
Laddar