Om oss

Medlemskap

Regioner

Företagspartners

Press


 Ledning

Foto på Hanna Brogren

Visa Cecilia Schön Janssons profil på Linkedin Hanna Brogren
Generalsekreterare och vd
Tfn: 070-303 30 42
hanna.brogren@sverigeskommunikatorer.se


 Medlem

foto på Cecilia Loryd

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInCecilia Loryd
Medlemsansvarig
Medlemsfrågor
Tfn: 076-139 57 45
cecilia.loryd@sverigeskommunikatorer.se

foto på Lovisa Ternby

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInLovisa Ternby
Regionsansvarig
Tfn: 073-532 19 01
lovisa.ternby@sverigeskommunikatorer.se


 Utbildning

Foto på Nilla PetersonView Nilla Peterson's LinkedIn profileNilla Peterson  
Utbildningschef
CEP, kurser, seminarier
Tfn: 070-555 75 50
nilla.peterson@sverigeskommunikatorer.se
Foto på Memo HusseinView Nilla Peterson's LinkedIn profileMemo Hussein  
Affärsansvarig
CMP, nätverk och mentorprogram
Tfn: 072–252 80 73
memo.hussein@sverigeskommunikatorer.se
Foto på Gisela Holmer Prebensen

Gisela Holmer Prebensen
Utbildningskoordinator
Kurser och Communication Executives Program
Tfn: 072-206 33 01
gisela.holmer@sverigeskommunikatorer.se


 Kommunikation & Marknad

Foto på Juan Navas

Visa Juan Navas profil på LinkedInJuan Navas
Kommunikationsansvarig
Tfn: 070-306 22 45
juan.navas@sverigeskommunikatorer.se

Foto på Hampus Zethelius

Visa Hampus Zethelius profil på LinkedInHampus Zethelius
Marknad och annonsering
Tfn: 073-444 41 71
hampus.zethelius@sverigeskommunikatorer.se

Foto på Jakob Fleberg

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileJakob Fleberg
Redaktör
Tfn: 073-508 69 90
jakob.fleberg@sverigeskommunikatorer.se

Foto på Katarina Ljungdahl

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileKatarina Ljungdahl
Tjänstledig för studier

Foto på Olov Hallberg

View Jessica Johnson's LinkedIn profileOlov Hallberg
Kommunikatör
Tfn: 076-633 31 06
olov.hallberg@sverigeskommunikatorer.se


 Administration

Foto på Ulrika Fredén

Visa Ulrika Fredéns profil på LinkedInUlrika Fredén
Administrativt ansvarig
Kontorsansvarig
Tfn: 072-329 02 00
ulrika.freden@sverigeskommunikatorer.se

Felicia Westedotter

Felicia Westesdotter
Ekonomiassistent/Administratör
Ekonomifrågor
Tfn: 076-046 74 44
felicia.westesdotter@sverigeskommunikatorer.se



Foto: Kristofer Samuelsson (ej på Hanna Brogren, Olov Hallberg och Felicia Westesdotter)


 

Sveriges Kommunikatörer
Sveavägen 31
111 34 Stockholm

Facebook: Facebook.com/sverigeskommunikatorer 
Twitter: Twitter/skommunikatorer
LinkedIn: Sveriges Kommunikatörer

 

Här hittar du Sveriges Kommunikatörer

Frågor om lösenord eller anmälan?

Har du problem med att beställa lösenord eller anmäla dig till en aktivitet? I vår FAQ har vi svarat på de vanligaste frågorna. 

FAQ

loader
Laddar