Om oss

Medlemskap

Regioner

Företagspartners

Press


 Ledning

Hanna Brogren

Visa Cecilia Schön Janssons profil på LinkedinHanna Brogren
Generalsekreterare och vd
Tfn: 070-303 30 42
hanna.brogren@svkom.se


 Medlem

foto på Cecilia Loryd

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInCecilia Loryd
Medlemsansvarig
Medlemsfrågor
Tfn: 076-139 57 45
cecilia.loryd@svkom.se

foto på Lovisa Ternby

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInLovisa Ternby
Regionsansvarig
Tfn: 073-532 19 01
lovisa.ternby@svkom.se


 Utbildning

Foto på Nilla PetersonView Nilla Peterson's LinkedIn profileNilla Peterson  
Utbildningschef
CEP, kurser, seminarier
Tfn: 070-555 75 50
nilla.peterson@svkom.se
Foto på Memo HusseinView Nilla Peterson's LinkedIn profileMemo Hussein  
Affärsansvarig
CMP, nätverk och mentorprogram
Tfn: 072–252 80 73
memo.hussein@svkom.se
Foto på Gisela Holmer Prebensen

Gisela Holmer Prebensen
Utbildningskoordinator
Kurser och Communication Executives Program
Tfn: 072-206 33 01
gisela.holmer@svkom.se


 Kommunikation & Marknad

Foto på Hampus Zethelius

Visa Hampus Zethelius profil på LinkedInHampus Zethelius
Kommunikationsansvarig
Tfn: 073-444 41 71
hampus.zethelius@svkom.se

Foto på Jakob Fleberg

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileJakob Fleberg
Redaktör
Tfn: 073-508 69 90
jakob.fleberg@svkom.se


 Administration

Foto på Ulrika Fredén

Visa Ulrika Fredéns profil på LinkedInUlrika Fredén
Administrativt ansvarig
Kontorsansvarig
Tfn: 072-329 02 00
ulrika.freden@svkom.se

Felicia Westedotter

Felicia Westesdotter
Ekonomiassistent/Administratör
Ekonomifrågor
Tfn: 076-046 74 44
felicia.westesdotter@svkom.se

 

    Foto: Kristofer Samuelsson 

Regionkoordinatorer
Ansvariga för eventverksamheten lokalt

Ann Jönsson Lindström
Region Södra
Malmö, Lund och Helsingborg
Tfn: 073-3976484
ann.jonsson@svkom.se

Astrid Boisen 
Region Västra 
Göteborg
Tfn: 0707-256921
astrid.boisen@svkom.se

Carl-Johan Helgesson
Region Västra  
Jönköping
Tfn: 0733-34 25 95
carl-johan.helgesson@svkom.se

Elisabeth Thörnsten 
Region Stockholm
Stockholm
elisabeth.thornsten@svkom.se 

Ingela Hjulfors Berg
Region Norra 
Umeå
Tfn: 070-231 93 22
ingela.hjulfors.berg@svkom.se

Sara Engström
Region Uppland
Uppsala
Tfn:
sara@saraengstrom.com

Marie Karlsson
Region Östra 
Norrköping och Linköping
Tfn: 0704-462586
marie.karlsson@svkom.se

Sanna Rosell  
Region Mellersta 
Örebro
Tfn: 0707506404 
sanna.rosell@svkom.se

 


Sveriges Kommunikatörer
Sveavägen 31
111 34 Stockholm

Facebook: Facebook.com/sverigeskommunikatorer 
Twitter: Twitter/skommunikatorer
LinkedIn: Sveriges Kommunikatörer

 

Här hittar du Sveriges Kommunikatörer

loader
Laddar