Sveriges Kommunikatörer lanserar paketlösningar

Publicerad: 3 feb 2017

Vi vill ge våra medlemmar ett bra erbjudande på kompetensutveckling. Genom att sätta ihop några av våra populäraste kurser med profesionella nätverk där kommunikatörer kan utbyta erfarenher och samtidigt få inspiration av föreläsare, kan vi erbjuda kompetenspaketen till ett förmånlligt pris för medlemmar.

–Syftet är att göra det enklare för våra medlemmar att välja bland alla de kurser vi erbjuder. Det är också ett konkret medlemserbjudande – väljer du flera kurser hos oss så får du också en större rabatt, säger Nilla Peterson som är utbildningschef på Sveriges Kommunikatörer. 

Sveriges Kommunikatörer har satt ihop tre kompetenspaket som vänder sig till chefer, ansvariga samt för kommunikatörer som arbetar med digital kommunikation. 

sverigeskommunikatorer.se/kompetenspaket kan du läsa mer om vilka kurser och nätverk som ingår.

 


Vill du veta mer?

Kontakta Nilla Peterson eller Memo Hussein.

loader
Laddar