om oss 770x360

Kontakt

Våra kontaktuppgifter

Har du frågor om kursbokningar, ditt medlemskap, fakturor eller vill du diskutera kommunikatörens roll? Då är du välkommen att kontakta någon av oss nedan. Vanliga frågor och svar finns i FAQ.

 

foto på Hanna Brogren View Hanna Brogren's LinkedIn profileHanna Brogren  
Generalsekreterare och vd
Tfn: 070-303 30 42
hanna.brogren@svkom.se
foto på Nilla Peterson
View Nilla Peterson's LinkedIn profileNilla Peterson  
Utvecklingschef
Ledarskaps- och uppdragsutbildningar
Tfn: 070-555 75 50
nilla.peterson@svkom.se
 
foto på EvaHanna WittrinEvaHanna Wittrin  
Utbildningsansvarig
kurser, utbildningar och nätverk
Tfn: +46 722 871 871
evahanna.wittrin@svkom.se
foto på Gisela Holmer

Gisela Holmer Prebensen
Utbildningskoordinator
Tfn: 072-206 33 01
gisela.holmer@svkom.se

 

foto på Hanna Öster

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileHanna Öster
Marknadsansvarig
Tfn: 073-343 41 36
hanna.oster@svkom.se

foto på Elisabeth Thörnsten

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInElisabeth Thörnsten
Regionsansvarig
Tfn: 070-834 66 30
elisabeth.thornsten@svkom.se

foto på Ulrika Fredén

Visa Ulrika Fredéns profil på LinkedInUlrika Fredén
Projektledning
Nätverk, utbildningar
Tfn: 072-329 02 00
ulrika.freden@svkom.se

foto på Felicia Westesdotter

Felicia Westesdotter
Fakturafrågor och platsannonser
Tfn: 076-046 74 44
felicia.westesdotter@svkom.se

 

 

Regionskoordinatorer

Ansvariga för eventverksamheten lokalt 

 

Ann Jönsson Lindström
Region Södra
Malmö, Lund och Helsingborg
Tfn: 073-3976484
ann.jonsson@svkom.se

Astrid Boisen 
Region Västra 
Göteborg
Tfn: 0707-256921
astrid.boisen@svkom.se

Carl-Johan Helgesson
Region Västra  
Jönköping
Tfn: 0733-34 25 95
carl-johan.helgesson@svkom.se

David Blomgren
Region Östra  
Linköping
Tfn: 073-535 19 02
david.blomgren@linkoping.se

Elisabeth Thörnsten 
Region Stockholm
Stockholm
elisabeth.thornsten@svkom.se 

Ingela Hjulfors Berg
Region Norra 
Umeå
Tfn: 070-231 93 22
ingela.hjulfors.berg@umea.se

Mårten Forrest
Region Uppland
Uppsala
Tfn: 073-346 83 87
marten@forrest.nu

Karina Saxvall
Region Mellersta
Borlänge
karina.saxvall@svkom.se


Sveriges Kommunikatörer
Sveavägen 31
111 34 Stockholm

Facebook: Facebook.com/sverigeskommunikatorer 
Twitter: Twitter/skommunikatorer
LinkedIn: Sveriges Kommunikatörer

loader
Laddar