om oss 770x360

Kontakt

Våra kontaktuppgifter

Har du frågor om kursbokningar, ditt medlemskap, fakturor eller vill du diskutera kommunikatörens roll? Då är du välkommen att kontakta någon av oss nedan. Vanliga frågor och svar finns i FAQ.

 

Ledning

 

Visa Cecilia Schön Janssons profil på LinkedinHanna Brogren
Generalsekreterare
Tfn: 070-303 30 42
hanna.brogren@svkom.se


 Medlem


Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInCecilia Loryd
Medlemsansvarig
Medlemsfrågor
Tfn: 076-139 57 45
cecilia.loryd@svkom.se


Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInElisabeth Thörnsten
Regionsansvarig
Tfn: 070-834 66 30
elisabeth.thornsten@svkom.se

 

Visa Lovisa Ternbys profil på LinkedInLovisa Ternby
Regionsansvarig (studieledig)


 Utbildning

View Nilla Peterson's LinkedIn profileNilla Peterson  
Utvecklingschef
Ledarskaps- och uppdragsutbildningar
Tfn: 070-555 75 50
nilla.peterson@svkom.se

Gisela Holmer Prebensen
Utbildningskoordinator
Kurser och Communication Executives Program
Tfn: 072-206 33 01
gisela.holmer@svkom.se


 Kommunikation & Marknad


Visa Hampus Zethelius profil på LinkedInHampus Zethelius
Kommunikationsansvarig
Tfn: 073-444 41 71
hampus.zethelius@svkom.se


View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileHanna Öster
Marknadsansvarig
Tfn: 073-343 41 36
hanna.oster@svkom.se


 Administration


Visa Ulrika Fredéns profil på LinkedInUlrika Fredén
Administrationsansvarig
Kontorsansvarig, koordinator för Nätverk+ och CMP
Tfn: 072-329 02 00
ulrika.freden@svkom.se


Felicia Westesdotter
Ekonomiassistent/Administratör
Ekonomifrågor
Tfn: 076-046 74 44
felicia.westesdotter@svkom.se

 

    Foto: Kristofer Samuelsson 

 

Regionskoordinatorer

Ansvariga för eventverksamheten lokalt 

 

Ann Jönsson Lindström
Region Södra
Malmö, Lund och Helsingborg
Tfn: 073-3976484
ann.jonsson@svkom.se

Astrid Boisen 
Region Västra 
Göteborg
Tfn: 0707-256921
astrid.boisen@svkom.se

Carl-Johan Helgesson
Region Västra  
Jönköping
Tfn: 0733-34 25 95
carl-johan.helgesson@svkom.se

David Blomgren
Region Östra  
Linköping
Tfn: 073-535 19 02
david.blomgren@linkoping.se

Elisabeth Thörnsten 
Region Stockholm
Stockholm
elisabeth.thornsten@svkom.se 

Ingela Hjulfors Berg
Region Norra 
Umeå
Tfn: 070-231 93 22
ingela.hjulfors-berg@svkom.se

Mårten Forrest
Region Uppland
Uppsala
Tfn: 073-346 83 87
marten@forrest.nu

 


Sveriges Kommunikatörer
Sveavägen 31
111 34 Stockholm

Facebook: Facebook.com/sverigeskommunikatorer 
Twitter: Twitter/skommunikatorer
LinkedIn: Sveriges Kommunikatörer

loader
Laddar