om oss 770x360

Kontakt

Våra kontaktuppgifter

Har du frågor om kursbokningar, ditt medlemskap, fakturor eller vill du diskutera kommunikatörens roll? Då är du välkommen att kontakta någon av oss nedan. Vanliga frågor och svar finns i FAQ.

 

foto på Hanna Brogren View Hanna Brogren's LinkedIn profileHanna Brogren  
Generalsekreterare och vd
Tfn: 070-303 30 42
hanna.brogren@svkom.se
foto på Nilla Peterson
View Nilla Peterson's LinkedIn profileNilla Peterson  
Utvecklingschef
Ledarskaps- och uppdragsutbildningar
Tfn: 070-555 75 50
nilla.peterson@svkom.se
 
foto på EvaHanna WittrinEvaHanna Wittrin  
Utbildningschef
kurser, utbildningar och nätverk
Tfn: 072-287 18 71
evahanna.wittrin@svkom.se
foto på Gisela Holmer

Gisela Holmer Prebensen
Utbildningskoordinator
Tfn: 072-206 33 01
gisela.holmer@svkom.se

 

foto på Hanna Öster

View Katarina Ljungdahl's LinkedIn profileHanna Österföräldraledig
Marknadsansvarig
Tfn: 073-343 41 36
hanna.oster@svkom.se

 
 
 

Josephin Tekie
Fakturafrågor och platsannonser
Tfn: 070-795 77 52
josephin.tekie@svkom.se

 

Medlemsfrågor

 

 
Här kan du mejla dina frågor som gäller
 
ditt medlemskap, medlem@svkom.se
 

 

Koordinatorer

Ansvariga för eventverksamheten lokalt 

 

Ann Jönsson Lindström
Sveriges Kommunikatörer Södra
Tfn: 073-3976484
ann.jonsson@svkom.se

Astrid Boisen 
Sveriges Kommunikatörer Västra
Tfn: 0707-256921
astrid.boisen@svkom.se

Carl-Johan Helgesson
Sveriges Kommunikatörer Jönköping
Tfn: 0733-34 25 95
carl-johan.helgesson@svkom.se

David Blomgren
Sveriges Kommunikatörer Östra 
Tfn: 073-535 19 02
david.blomgren@linkoping.se

Elisabeth Thörnsten 
Sveriges Kommunikatörer Stockholm
Tfn: 070-834 66 30
elisabeth.thornsten@svkom.se 

Ingela Hjulfors Berg
Sveriges Kommunikatörer Norra
Tfn: 070-231 93 22
ingela.hjulfors.berg@umea.se

Mårten Forrest
Sveriges Kommunikatörer Uppland
Tfn: 073-346 83 87
marten@forrest.nu

Karina Saxvall
Sveriges Kommunikatörer Mellersta
karina.saxvall@svkom.se


Sveriges Kommunikatörer
Sveavägen 31
111 34 Stockholm

Facebook: Facebook.com/sverigeskommunikatorer 
Twitter: Twitter/skommunikatorer
LinkedIn: Sveriges Kommunikatörer

loader
Laddar